Édesanyám kertjéből örökítettem át az én kertembe.
36 éve lakom itt,és azóta gyönyörködöm benne.
Sajnos nem sikerült belőle még szaporítanom.
Most bujtással próbálkozom, talán sikerül.
A mályvar ózsa a vidéki kertek honos virága! Egy kertész IGY ír róla!--Érdemes elolvasni! Az én kertemben is található, évek óta. Szép d...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése